EOC Voortvarend Verzekerd

EOC Expertise - Planning en Administratie

 

       

Foto volgt  
Annemieke Weverling-Evink
088-66 99 407
a.evink@eocexpertise.nl
   Adriaan Visser
088-66 99 407
a.visser@eocexpertise.nl
   Sonia Malik
088-66 99 425
s.malik@eocexpertise.nl

 

     

             
Selina van der Haar
088-66 99 599
            s.van.der.haar@eocexptertise.nl
   Theresia Nijkoops
088-66 99 400
            t.nijkoops@eocexpertise.nl
   Liane Vriend
088-66 99 400
            l.vriend@eocexpertise.nl
   Angelieke Schouten
088-66 99 406
            expertise@eocexpertise.nl 
  Astrid Boogert
088-66 99 408
            a.boogert@eocexpertise.nl  

 

 

EOC is de enige onderlinge scheepsverzekeraar van Nederland!
NAAR BOVEN

Bezoekadres Meppel

Blankenstein 150
7943 PE Meppel

Tel: 088 - 6699500
Tel buiten NL: +31 (0)522 243600

Postadres:
Postbus 333
7940 AH Meppel

E-mail: info@eoc.nl

Bezoekadres Zwijndrecht

Scheepmakerij 340
3331 MC Zwijndrecht


Volg ons op Social Media